Елеватор
Головне:
Елеватор

Компанія Big Dutchman — учасник виставки Agro Animal Show 2017, 15-17 лютого 2017

Поділитись:
Компанія Big Dutchman — учасник виставки Agro Animal Show 2017, 15-17 лютого 2017

Компанія Big Dutchman, провідний розробник та виробник обладнання для тваринництва і птахівництва, запрошує вас відвідати стенд на виставці Agro Animal Show 2017. 

 

Виставка проходитимете 15-17 лютого 2017 р. у м. Київ, вул. Салютна 2-б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».

 

Стенд компанії Big Dutchman знаходиться в павільйоні №2, секція експонентів з Німеччини, під номером Е261.

 

Під час виставки ви зможете детально ознайомитися з сучасними рішеннями Big Dutchman по обладнанню свиноферм та птахівничих комплексів ефективним устаткуванням для утримання, годівлі та догляду за тваринами. На ваш запит, представники Big Dutchman, також нададуть консультацію по впровадженню на підприємстві сучасних енергоефективних технологій та систем із дистанційного управління робочими процесами тваринницького комплексу.

 

Компанія Big Dutchman з 1938 займається розробкою і створенням систем годівлі й утримання для сучасного свинарства та птахівництва, пропонує практичні рішення, орієнтовані на майбутнє і виправдані, як з економічної, так і з екологічної точок зору.

 

Усвідомлюючи, що основами рентабельності виробництва у тваринництві є автоматизація виробництва та раціональний менеджмент, компанія сповідує сучасні принципи надання своїм клієнтам швидкого обслуговування та «ноу-хау» рішень.

 

Вже багато років інноваційні розробки Big Dutchman мають вирішальний вплив на технічні особливості сучасного тваринництва та птахівництва.

  

Big Dutchman з нетерпінням чекає вас на Agro Animal Show 2017:

  • павільйон № 2
  • стенд № Е261

 

bigdutchman.ua

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!