Елеватор

KMZ Industries виділила RnD в окремий бізнес-напрям

KMZ Industries посилила бізнес напрямом RnD, виділивши його в окремий департамент. До нього повністю переходить розробка нових конструктивних рішень у сфері елеваторного обладнання з урахуванням актуальних потреб ринку і запитів клієнтів. Також тут будуть займатися розвитком і модернізацією існуючих лінійок продукції з огляду на досвід експлуатації обладнання компанії

«RnD – це завжди нетривіальні задачі й щоденні виклики, це постійно бути на крок попереду і, можна сказати, «бачити майбутнє». Особливо цікаво очолювати RnD в агросфері – одному з найбільш перспективних і динамічних секторів української економіки сьогодні», – зазначив керівник нового департаменту, колишній технічний директор KMZ Industries  Євген Бойко, слова якого цитує прес-служба компанії.

Зараз департамент активно поповнюється досвідченими конструкторами. Під кожний конкретний проект будуть створюватися RnD-групи, куди входитимуть представники напряму, а також фінансисти, співробітники відділу постачання та відділу продажів. Це дозволить KMZ Industries  комплексно підходити до питання, забезпечувати техніко-економічні обґрунтування ефективності та чіткі терміни реалізації нових розробок.

RnD (від англ. research and development) – дослідження і розробка.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!