Елеватор

Китайська CHEC розпочала днопоглиблення в порту «Южний»

Китайська CHEC розпочала днопоглиблення в порту «Южний»

Компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) розпочала днопоглиблення в морському порту «Южний».

Про це повідомили в Адміністрації морських портів України (АМПУ).

Роботи відбуваються в рамках проекту «Реконструкції водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій із урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Южний» (Перша черга будівництва. Перший пусковий комплекс), який передбачає збільшення глибин до 16 м для запуску одного з найбільших в Україні зерноперевантажувальних комплексів. Будівництво зернового терміналу веде компанія «М. В. Карго» для Cargill.

Роботи триватимуть до 31 березня 2018 року.

Одночасно проведення днопоглиблювальних робіт супроводжується комплексним екологічним моніторингом їх впливу на екосистему.

Довідка

У  серпні 2015 року між АМПУ, «М. В. Карго» і Cargill був укладений меморандум, відповідно до якого Cargill взяла на себе зобов’язання завантажувати термінал для окупності інвестицій АМПУ. Очікувана потужність терміналу ‒ 5 млн тонн зерна після завершення будівництва першої черги і плюс 2-4 млн тонн ‒ після другої. В результаті збільшення глибоководних потужностей порт зможе приймати судна більшою вантажопідйомністю. Це в свою чергу збільшить обсяги експорту зерна.

Наразі АМПУ реалізує кілька проектів капітального днопоглиблення в морпорту «Южний».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!