Елеватор

«Кернел» озвучив як розподілить інвестиції у найближчі роки

«Кернел» озвучив як розподілить інвестиції у найближчі роки

Агрохолдинг «Кернел» у 2019 фінансовому році (ФР), що почався в липні 2018 року, планує вийти на $329 млн капітальних інвестицій.

Це заявив голова ради директорів «Кернела» Андрій Веревський в повідомленні холдингової компанії групи Kernel Holding SA (Люксембург) на Варшавській фондовій біржі.

Згідно з повідомленням, $42 млн буде виділено на продовження будівництва заводу з переробки олійного насіння в Західній Україні, $66 млн – на поточне будівництво експортного терміналу в порту Чорноморська, $41 млн – на інвестиції в силоси, $7 млн – на залізничні вагони, $62 млн – на сільськогосподарську техніку.

За словами Андрія Веревського, компанія має намір інвестувати за рахунок коштів, залучених від випущених раніше облігацій, а також операційних грошових потоків і кредитних ліній у банках. При цьому нової емісії облігацій не планується.

За інформацією «Кернела», його капітальні інвестиції до 2021 року складуть $540 млн, з яких $100 млн було інвестовано до середини 2018 року.

У рамках стратегії розвитку до 2021 року «Кернел» планує побудувати завод з переробки олійного насіння в Західній Україні, вартість якого складе $180 млн. Введення в експлуатацію заплановано на початок 2021 року», зазначається у повідомленні компанії.

У 2019-2020 роках агрохолдинг планує інвестувати $150 млн у модернізацію своїх заводів із переробки олійних, $120 млн – у будівництво нового зернового терміналу в порту Чорноморська, $65 млн – у силоси і $25 млн – у придбання 500 вагонів.

Як повідомлялося, в 2021 році «Кернел» планує запустити завод із переробки олійних у Старокостянтинівському районі Хмельницької області потужністю 1 млн тонн на рік з теплоелектроцентраллю потужністю 22 МВт на соняшниковому лушпинні.

Також компанія планує до кінця 2020 року встановити аналогічні теплоелектроцентралі на всіх своїх заводах, їх загальна потужність складе 72 МВт. Крім того, в 2019 році заплановано ввести другий для компанії зерновий термінал у Чорноморську TransGrainTerminal потужністю 4 млн тонн зерна на рік.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!