Елеватор

«Камаз-Агро» запровадив німецьку технологію вирощування цукрових буряків

«Камаз-Агро» запровадив німецьку технологію вирощування цукрових буряків

Агрофірма «Камаз-Агро» (село Острожець Рівненської області) першою в Україні запровадила німецьку технологію вирощування цукрових буряків.

Про це журналу The Ukrainian Farmer розповів директора агрофірми Микола Кошеля.

За його словами, ця технологія базується на застосуванні певного гібрида та гербіциду, який контролює більшість відомих бур’янів і водночас толерантний до цього гібрида.

Його можна сіяти на тих полях, де раніше вирощували буряки й від них у ґрунті залишилися маленькі корінці. З тих корінців згодом відростають пагони, які з часом розростаються й конкурують із посіяними гібридами.

«В нас з’явилося кілька таких полів. Ми вирахували, який гібрид дає такий ефект, і вилучили його з виробництва. Натомість посіяли новий. На всій площі двічі вносимо гербіцид й отримуємо ідеально чисте поле», – зауважив Микола Кошеля.

Цього року за такою технологією «Камаз-Агро» вирощував буряки на площі 9 га, а наступного року планує розширити посів до 107 га.

«Буряки для нас — важлива культура. Ми щороку 60 тис. тонн коренів здаємо на завод на давальницьких умовах, з яких отримуємо назад понад 5 тис. тонн цукру. Цей цукор продаємо, коли маємо потребу в обігових коштах — на зарплату, на купівлю техніки тощо», – зауважив директор агрофірми.

Він додав, цього року врожайність цукрових буряків на полях підприємства була від 700 до 790 ц/га.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!