Елеватор

ІМК зібрала сою та соняшник: урожайність вище за очікувану

ІМК зібрала сою та соняшник: урожайність вище за очікувану

21 жовтня «Індустріальна молочна компанія» (ІМК) завершила збирання соняшнику та сої. Врожайність обох олійних культур перевищила результати минулого року та планові показники на 2016 рік.

Врожайність сої, як повідомили у компанії, сягнула 3,4 тонни/га, що є рекордним показником за всю історію вирощування цієї культури в ІМК (+30% до 2015 року). Цей показник також значно перевищує середню врожайність сої в Україні (2,2 тонни/га станом на 20 жовтня 2016 року, за даними Мініагрополітики).

Сою в ІМК зібрано з площі 6,4 тис. га. Загальний урожай (у бункерній вазі) склав 21,6 тис. тонн).

Урожайність соняшнику в ІМК у 2016 році досягла рівня 3,1 тонни/га (+11% до 2015 року). Це на 40% перевищує середню врожайність культури в Україні (2,2 тонни/га станом на 20 жовтня 2016 року).

Соняшник в ІМК зібрано з площі понад 25 тис. га. Загальний урожай (у бункерній вазі) склав 78,9 тис. тонн.

«Цього року повноцінно спрацювали всі ті технологічні зміни у вирощуванні сої та соняшнику, які були закладені нами ще у 2015 році, – зазначив директор з виробництва ІМК Владислав Лавріненко. – У поточному році вся соя була посіяна високопродуктивними сортами австрійської та канадської селекції».

За його словами, на врожайність сої і соняшнику позитивно вплинули зміни в обробітку ґрунту.

«Також наші спеціалісти своєчасно відреагували на прояв грибкових захворювань на частині посівів, що виникли через надлишок опадів у травні-червні, і провели додатковий фунгіцидний обробіток частини площ під соєю і соняшником, що дало змогу запобігти втраті врожаю», – додав Владислав Лавріненко.

Довідка

ІМК заснована 2007 року і входить до десяти найбільших агрокомпаній України. Займається виробництвом сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя, картопля), зберіганням сільськогосподарських культур, а також виробництвом молока.

Обробляє 136,6 тис. га землі, розташованих у Полтавській, Чернігівській та Сумській областях.
 
У 2015 році IMК отримала чистий прибуток у розмірі $14 млн і EBITDA $66,5 млн.

У травні 2011 року відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!