Елеватор
Головне:
Елеватор

Група «Агротрейд» почала експортувати борошно до країн Близького Сходу

Група «Агротрейд»  почала експортувати борошно до країн Близького Сходу

Група «Агротрейд» відкрила новий для себе ринок експорту борошна – Близький Схід. Ізраїль та Палестина отримають перші  245 тонн борошна вищого ґатунку.

Замовником виступив найбільший оператор українського борошна в Їзраїлі, повідомила прес-служба «Агротрейду».

«Ми націлені на те, щоб стати успішними експортерами не тільки сировини, а й продуктів переробки. Наразі наш потенціал – це більше, ніж 2 тис. тонн борошна на місяць», – підкреслила фінансовий директор групи «Агротрейд» Олена Ворона.

Група «Агротрейд» має власний млин з виробництва пшеничного борошна на території Гадяцького елеватора, одного з найбільших в Україні. Цех виробляє борошно вищого, першого і другого ґатунку, а також висівки пшеничні гранульовані.

У майбутньому компанія планує продовжити поставки борошна до країн Близького Сходу, а також вийти на ринки Африки, Південно-Східної Азії та Молдови.

Основні покупці продукції підприємства на внутрішньому ринку знаходяться в Київській, Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській, Сумській, Хмельницькій, Полтавській областях.

Довідка

У 2015-2016 маркетинговому році об’єм поставок борошна з України зріс на 32,5%. При цьому Україна залишається аутсайдером з вартості експортованого зерна, за даними ФAO. Світовий лідер з експорту борошна, за даними Спілки «Борошномели України», – Туреччина, хоча вона й займається реекспортом української продукції до третіх країн.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!