Елеватор

Grossdorf відкрив в Узбекистані завод із виробництва рідких добрив

Grossdorf відкрив в Узбекистані завод із виробництва рідких добрив

Узбецько-українське підприємство Green Soil, створене українською компанією Grossdorf, відкрило в Узбекистані завод з виробництво рідких добрив загальною потужністю 70 тис. тонн/рік.

У його будівництво вкладено 500 тис. євро, а загальний обсяг інвестицій у проект становить близько 2 млн євро, повідомили в компанії.

Наразі підприємство вже постачає основні, міксовані і спеціальні добрива агровиробникам Узбекистана. Також укладено угоди про постачання добрив власного виробництва на інші ринки.

Крім того, Green Soil працює над оптимізацією споживання мінеральних діючих речовин через зміну форм внесення, узгодження живлення рослин етапами онтогенезу, використання біологічних і бактеріологічних компонентів.

Наприклад, компанія випробовує бактеріологічні добавки в КАС зі США в умовах жорстких кліматичних умов Узбекистану та веде перемовини про виведення на український ринок  біопрепаратів, розроблених узбецькими фахівцями для засолених, закислених та інших ґрунтів, що потребують меліорації, зауважили в Grossdorf.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!