Елеватор
Головне:
Елеватор

Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 відбудеться 25 травня у Києві

Третя хвиля коронавірусу в Україні йде на спад. Суворі карантинні обмеження, які донедавна діяли в низці регіонів, у тому числі й у Києві, знято.  

У зв’язку з цим Українська Зернова Асоціація й компанія «ПроАгро Груп», які є організаторами найбільшої в Україні події на ринку зберігання, переробки, кормовиробництва, трейдингу та логістики зернової продукції – Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 – підтверджують його проведення 25 травня у столичному Гольф-Центрі. Сподіваємося, що цього разу проведенню форуму ніщо не завадить. Звісно, буде забезпечено всі належні заходи щодо епідеміологічної безпеки учасників й гостей заходу.  

На сьогодні для участі у Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 зареєструвалися понад 700 представників компаній агропромислового комплексу і суміжних галузей економіки, а взагалі організатори очікують близько 800 учасників цієї події. Наразі в охочих доєднатися до роботи форуму ще є можливість це зробити.

Учасників форму чекає різноманітна і насичена програма. Десятки цікавих і змістовних доповідей провідних фахівців зернового ринку на найактуальніші теми галузі у рамках кількох тематичних конференцій по основних темах – зберіганню, переробці, трейдингу і логістиці, виставка технологій і обладнання, нагородження компаній-переможців. Але чи не найголовніше – це можливість безпосереднього спілкування й обміну досвідом з колегами. Чекаємо вас на Grain Storage Forum ELEVATOR-2021.

Журнали