Елеватор
Головне:
Елеватор

Фінансова компанія «Фінсоле» судиться з Allseeds за 24,5 млн грн

Фінансова компанія «Фінсоле» судиться з Allseeds за 24,5 млн грн

Господарський суд Києва розглядає справу на 24,5 млн грн про стягнення з дочірньої компанії «Олсідз Блек Сі» (Одеська область) заборгованості перед фінансовою компанією «Фінсоле» (Київська область).

Справа стосується заборгованості, яка виникла в зв’язку з невиконанням зобов’язань «Олсідз Блек Сі» за контрактом з постачальником соняшнику «Іст Оіл Україна», повідомили в юридичній фірмі Trusted Advisors, яка представляє інтереси «Фінсоле».

Після півторарічних переговорів із компанією Allseeds постачальник визначив борг «Олсідз Блек Сі» безнадійним і продав його на користь фінансової компанії, що спеціалізується на стягнення проблемної заборгованості – «Фінсоле», яка й ініціювала судовий спір.

За словами партнера Trusted Advisors Артема Подільського, суд наклав арешт на грошові кошти «Олсідз Блек Сі» з метою забезпечення позовних вимог. Також триває процес оскарження зупинення провадження у справі.

Водночас у Allseeds спростували звинувачення в несплаті заборгованості, адже, за її даними, це «Іст Оіл Україна» не виконала всі умови договору. Зокрема, компанія не поставила «Олсідз Блек Сі» понад 1 тис. тонн соняшнику.  

Зі свого боку «Олсідз Блек Сі» звернувся до суду із заявою зобов’язати «Іст Оілс Україна» виконати умови контракту.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали