Елеватор

Філія «НІБУЛОНу» відвантажила з Луганської області понад 340 тис. тонн зерна

Філія «НІБУЛОНу» відвантажила з Луганської області понад 340 тис. тонн зерна

Філія «Сватівська» (Луганська область) компанії «НІБУЛОН» з моменту початку роботи в жовтні 2016 року і станом на сьогодні відвантажила на залізничний транспорт понад 340 тис. тонн зерна.

Завдяки цьому було вирішено проблему із доставкою вирощеної продукції зі східного регіону в інші області України, повідомили в компанії.

Наразі елеваторний комплекс філії «Сватівська» забезпечує безперебійне перевезення збіжжя Старобільського елеватора, що приймає зерно від аграріїв Марківського, Міловського та Станично-Луганського районів, у тому числі і від виробничих філій «Біловодська» і «Новопсковська».

Крім цього, зібраний урожай на підприємтво везуть як нібулонівські виробничі філії («Сватівська», «Куп’янська» та «Троїцька»), так і довколишні сільгоспвиробники, зокрема з Білокуракинського, Новоайдарського, Кремінського, Троїцького районів Луганської області.

У 2017/18 сезоні компанія планує відвантажити на залізничний транспорт із філії «Сватівська»  350 тис. сільгосппродукції.

Зважаючи на обсяги збору валового збіжжя  в Луганській області, майже кожна 5-та тонна зібраного врожаю перевантажується через елеваторний комплекс компанії у м. Сватове.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!