Елеватор

Euralis переформатував свою українську філію й призначив нового керівника

Euralis переформатував свою українську філію й призначив нового керівника

Компанія Euralis посилює свою присутність в Україні і переформатовує свою українську філію – ТОВ «Євраліс Семенс Україна» – в окремий бізнес-підрозділ Euralis Ukraine Business Unit.

Про це повідомили у компанії.

Раніше Україна входила до чорноморського підрозділу Euralis Black Sea Business Unit разом із такими країнами, як Румунія, Болгарія, Туреччина, Молдова, Сербія, Греція.

Новим генеральним директором «Євраліс Семенс Україна» 21 лютого був призначений Найджел Твейтс. Базуючись у Києві, він також буде членом ради директорів Euralis Semences (Франція).

Найджел Твейтс розпочав свою кар’єру в компанії Zeneca, де відповідав за розвиток бізнесу на ринках Африки та Близького Сходу. З початку 2000-х років він  працював у компанії Syngenta на посаді комерційного менеджера в Східній Європі, базуючись спочатку в Швейцарії, потім в Словакії. Найджел Твейтс очолював представництво Syngenta в Чехії, а в 2009 році був призначений генеральним директором «Syngenta Україна».

У 2012 році, залишивши компанію Syngenta, він заснував власну дистриб’юторську компанію Agriyield, яка займалася поставками в Україну засобів захисту рослин і біостимулянтів із Європи, Китаю йІндії.

Крім того, Найджел Твейтс консультував агрохолдинги в Україні з питань стратегії та операційної ефективності, й отримав великий досвід роботи на українському ринку.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!