Елеватор

Елеватор в Ізмаїлі засипав місто кукурудзяним пилом

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Мешканці Ізмаїла в соціальних мережах скаржаться на рудий пил, яким засипало частину міста. Винуватцем забруднення  виявився місцевий елеватор, розташований на Портовій вулиці.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, сміття виявився цілком натурального походження – це лушпиння, що утворюється в процесі сушіння кукурудзи. На елеваторі пояснили, що його намагаються вловлювати і утилізувати, однак при сильному вітрі трапляються такі викиди назовні.

У відділі атмосферного контролю Держекоінспекціі в Одеській області пояснили, що підприємство повинно не допускати забруднень довкілля. У 2018 році на згаданому елеваторі вже проводили перевірку, виявили порушення і оштрафували підприємство на 2 мільйони гривень, зобов’язавши замінити фільтри та інше обладнання, що має вловлювати зерновий пил.

Раніше на забруднення зерновим пилом скаржилися мешканці населених пунктів Олександрівка та Малодолинське на Одещині. Місцеві жителі звинувачували у цьому зерновий термінал в Чорноморському порту, розташований всього за декілька  сотень метрів від житлових будинків.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями