Елеватор

«Дельта Вілмар» призупинила будівництво олійноекстракційного заводу через дії вимагачів

«Дельта Вілмар» призупинила будівництво олійноекстракційного заводу через дії вимагачів

Виробник олієжирової продукції «Дельта Вілмар» призупинив інвестиційний план із будівництва заводу вартістю $150 млн через дії благодійної організації, яка вимагала в  компанії гроші.

Про це заявив глава ради директорів «Дельта Вілмар» Дхруба Чаран Панда.

Він повідомив, що після оприлюднення своїх планів будівництва заводу в порту «Южний» (Одеська область) компанія отримала лист від благодійної організації з пропозицією за плату «сприяти у вирішенні питань із неправомірними діями правоохоронних органів», проте залишила його без відповіді.

«На наш подив, через місяць ми отримали інформацію, що ця організація звернулася до прем’єр-міністра з вимогою припинити будівництво заводу в порту «Южний», яке ми планували, – зазначив Дхруба Чаран Панда. – Потім із періодичністю кілька листів на місяць ця організація почала скаржитися на нас президенту, органам ДФС, митній службі, іншим структурам. До нас постійно приходили інспектори з перевірками».

За словами глави ради директорів «Дельта Вілмар», пізніше благодійна організація «пішла ще далі і направила свої скарги до Митного і Податкового комітетів Індонезії, Комісії з цінних паперів США, фондової біржі Сінгапуру, де зареєстрована наша материнська структура».

Дхруба Чаран Панда повідомив, що 5 січня компанія отримала інформацію від своєї материнської структури Wilmar International щодо поданого благодійною організацією позову до Вищого суду Джакарти зі звинуваченнями в контрабанді та відмиванні грошей.

«Це викликає стурбованість наших акціонерів, і, навіть незважаючи на меморандум, який ми підписали з держадміністрацією Одеської області, ми припиняємо всі подальші дії по реалізації нашої інвестиційної програми до розгляду цього питання по суті», – сказав він.

Нагадаємо, «Дельта Вілмар» в жовтні 2017 року заявила про плани будівництва олійноекстракційного заводу в морському порту «Южний» загальною потужністю переробки понад 600 тис. тонн на рік, а також причал з перевалювання олії та шроту потужністю до 3 млн тонн на рік і підписала відповідний меморандум з керівництвом Одеської області.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!