Елеватор

Цукор ДСБУ «Аграрний фонд» не придатний для споживання

Цукор ДСБУ «Аграрний фонд» не придатний для споживання

Державна спеціалізована бюджетна установа (ДСБУ) «Аграрний фонд» має намір до кінця вересня реалізувати на внутрішньому ринку цукор зі своїх запасів, термін придатності якого вже вийшов.

Про це заявили в асоціації «Укрцукор».

Значна частина цукру, що знаходиться в ДСБУ «Аграрний фонд» була виготовлена в 2011 році, і згідно із ДСТУ 4623-2006 «Цукор білий.Технічні умови», термін його придатності до споживання вийшов.

За словами голови правління «Укрцукру» Андрія Дикуна, цукор може бути реалізований тільки задля подальшої переробки. «Цей продукт має бути відклерований на цукровому заводі, і лише тоді потрапляти у продаж», – зазначив він.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України надав дозвіл «Аграрному фонду» реалізувати цукор із державного інтервенційного фонду за цінами, не нижчими від цін його закупівлі з урахуванням витрат на зберігання та переміщення. Термін зберігання цукру закінчився 15 квітня 2017 року.

За повідомленням «Аграрної біржі», ДСБУ «Аграрний фонд» розпочала продаж цукру-піску через організований торговий майданчик «Аграрної біржі» 31 липня 2017 року.

Довідка

Згідно з ДСТУ 4245-2003 «Цукор. Умови тривалого зберігання», термін зберігання упакованого цукру в неопалювальних складах – від півтора до чотирьох років, залежно від кліматичних умов та виду тари. Цукор-пісок чи рафінований цукор-пісок, упакований у поліпропіленові мішки, на неопалювальних складах зберігають до двох років за умови суворого дотримання температурно-вологісного режиму.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!