Елеватор

Chernovetskyi Investment Group купує аграрні активи в Україні

Chernovetskyi Investment Group купує аграрні активи в Україні

Інвестиційна компанія Chernovetskyi Investment Group (CIG) профінансувала два агропроекти минулого року і не виключає угод в агропромисловому комплексі в 2018 році.

Про це розповіли в компанії CIG, що належить бізнесменові Степану Черновецькому,  синові екс-мера Києва Леоніда Черновецького.

У CIG розглядають варіанти придбання сучасних агропідприємств, пов’язаних з переробкою, зберіганням або транспортуванням продукції.

У вересні 2017 року CIG інвестувала кілька мільйонів гривень у Kray Technologies, виробника найбільших в Україні агродронів для обприскування рослин на полях.

Серійне виробництво безпілотних пристроїв у Києві заплановано на 2018 рік. Українськими дронами вже зацікавилася одна з американських компаній.

«Також ми інвестували у виробництво готової сільгосппродукції. Більш докладно розповісти про це зможемо трохи пізніше», – зазначив президент і власник CIG Степан Черновецький.

Компанія має намір інвестувати в проекти, що виробляють продукти і технології, які затребувані на міжнародних ринках.

«Ми не прагнемо конкурувати з найбільшими українськими агрохолдингами, а більшою мірою зацікавлені у нішевих продуктах і послугах», – підкреслив Степан Черновецький.

Довідка

Інвестиційний потенціал Chernovetskyi Investment Group – понад $100 млн. До її портфелю  входять українські IТ-компанії Eda.ua, Doc.ua, Softcube і Zakaz.ua. У 2015 році CIG інвестувала $1 млн у платформу для дітей KIDO’Z (Ізраїль) і $1 млн у міжнародний сервіс з продажу автобусних квитків Busfor.

Економічна правда

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!