Елеватор

«Аскет Шиппінг» в Бердянську завершує перевалку ячменю нового врожаю

«Аскет Шиппінг» в Бердянську завершує перевалку ячменю врожаю 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

В структурі зернових культур, якими оперує «Аскет Шиппінг» в новому сезоні, переважає пшениця. З початку сезону обсяг перевалки «Аскет Шиппінг» становив близько 0.2 млн тонн і компанія завантажила 36 судів. Країни призначення вантажів – Туреччина і Єгипет.

«У цьому сезоні з ранніх зернових до нас на склади надходили тільки ячмінь і пшениця, причому 70% вантажів – це пшениця. Ячмінь зазвичай першим приходить на початку сезону і першим закінчується. Ще 2-3 судна з ячменем маємо відправити у вересні й залишиться тільки пшениця. З країн-імпортерів зернових, куди відправляються завантажені судна, в цьому році переважає Туреччина, це теж одна з особливостей нового сезону, – розповіла директор Бердянського філії компанії Вікторія Абреева. – Зараз почалося збирання пізніх зернових, кукурудзи та соняшнику. Відповідно сільгоспвиробникам потрібні площі для зберігання цих культур, тому вони почали активно завозити пшеницю на наші склади. Прийом зерна ведемо цілодобово».

Нагадаємо, «Аскет Шиппінг» сформував свої потужності річкових перевезень. Також ми писали, що «Аскет Шиппінг» вперше відправив кукурудзу з Херсонського порта.