Елеватор

«Артемсіль» впроваджує стандарти управління якістю та безпекою харчових продуктів

«Артемсіль» впроваджує стандарти управління якістю та безпекою харчових продуктів

Держпідприємство «Артемсіль» готується до впровадження інтегрованої системи менеджменту якості на відповідність вимогам ISO 9001:2015 та ISO 22000:2005. Ця система має забезпечити передбачувану й стабільну якість і безпеку продукції.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Проект охоплює виробництво як харчової, так і кормової солі.

Стандарт ISO 9001 «Системи менеджменту якості» впроваджений на «Артемсолі» з 2005 року. Нова версія ISO 9001:2015 випущена йому на зміну. Відповідно виникла необхідність привести існуючу систему управління якістю у відповідність до вимог даного стандарту.

Водночас компанія розпочала впроваджувати систему управління безпекою харчових продуктів ISO 22000:2005 HACCP. Новий стандарт передбачає аналіз небезпечних чинників та контроль у критичних точках.

До розробки інтегрованої системи управління якістю і безпекою харчових продуктів відповідно ISO 9001:2015 і ISO 22000:2005 підприємство приступило в вересні 2016 року.
    
Планується, що на початку квітня 2017 року пройде предаудит. У разі успішного завершення підготовки, сертифікація інтегрованої системи відповідно до нових стандартів повинна пройти на підприємстві вже наприкінці квітня.

Впровадження системи НАССР дозволить підвищити довіру зарубіжних партнерів до продукції підприємства, наголосили в «Артемсолі».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!