Елеватор

АМКУ дозволив Елдару Іукурідзе отримати контроль над «Промислово-торговельною компанією Шабо»

АМКУ дозволив Елдару Іукурідзе отримати контроль над «Промислово-торговельною компанією Шабо»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив громадянину України Елдару Іукурідзе придбати контроль над ТОВ «Промислово-торговельна компанія Шабо».

Згідно з повідомленням на сайті АМКУ, концентрація полягає в придбанні Елдаром Іукурідзе контролю над компанією шляхом викупу «Промислово-торговельною компанією Шабо» частки компанії Chabag 1822 SA у власному статутному капіталі.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб ‒ підприємців та громадських формувань (ЄДР), Елдар Іукурідзе також є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Агрофірма Шабо» (Одеська область), яке займається вирощуванням винограду на території Одещини.

Згідно з даними бази «СПАРК-Інтерфакс», чистий прибуток «Промислово-торговельної компанії Шабо» за 2016 рік скоротився в 13 разів порівняно з 2015 роком ‒ до 1,998 млн грн., чистий дохід зріс на 4,7% ‒ до 792,282 млн грн.

Довідка

Компанія «Шабо» створена в 2003 році. Займається вирощуванням і переробкою винограду, виробництво і реалізацією алкогольної продукції під ТМ Shabo.

З 2005 року «Шабо» виробляє коньяки та бренді, з 2013 року ‒ виноградну горілку Shabo.

Щорічно компанія виробляє майже 50 млн пляшок, має понад 80 найменувань продукції Shabo, поставляє свою продукцію на експорт.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!