Елеватор

Alebor Group завершив модернізацію трьох елеваторів

Поділитись:
Alebor Group завершив модернізацію трьох елеваторів

Компанія Alebor Group завершила модернізацію Христинівського (Черкаська область), Вороновицького (Вінницька область) та Чесного (Одеська область) хлібоприймальних підприємств.

Зокрема, на Чесному ХПП зведено три нові силоси на плоскій основі місткістю 5 тис. тонн кожний, а також один оперативний силос місткістю 1,5 тис. тонн, повідомили в компанії.

Додано одну секцію та газову горілку до сушарки, і тепер на підприємстві можна сушити 2,5 тис. тонн зерна на добу при зніманні 4-5 тонновідсотків. У минулому сезоні цей показник становив 1,5 тис. тонн/доба.

Також побудувано ще один автоприйом вантажопідйомністю 80 тонн та встановлено новий пневматичний пробовідбірник. Завдяки йому елеватор удвічі прискорив прийом ранніх зернових до 200-240 тонн/год.

На Вороновицькому ХПП обсяг зберігання зерна збільшився на 39 тис. тонн – до 140 тис. тонн. Оперативні потужності зросли на 6 тис. тонн – до 15 тис. тонн.

В одному із силосів встановили гравітаційний розсіювач зерна. Завдяки йому продукція розподіляється по силосу рівномірно, що унеможливлює самосортування зерна.

Також на підприємстві встановили зерносушарку з продуктивністю 250 тонн/год. Тепер потужності сушіння елеватора зросли до 6,9 тис. тонн на добу за кукурудзою при знятті вологи на 10 тонновідсотків.

Найбільше робіт виконано на Христинівському ХПП, де зібрано 6 десятитисячних силосів, що збільшило потужності зберігання до 134 тис. тонн. Підсилили двома секціями сушарку, встановили сепаратор продуктивністю 150 тонн/год. і транспорту систему потужністю 175 тонн/год.

Також побудовано новий в’їзний комплекс, встановлено треті ваги та збудовано нове приміщення для лабораторії.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями