Елеватор

«Аграрний фонд» не дорахувався 800 тонн борошна, яке зберігав на Івано-Франківському КХП

«Аграрний фонд» не дорахувався 800 тонн борошна, яке зберігав на Івано-Франківському КХП

Під час планової перевірки на ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів» співробітники ПАТ «Аграрний фонд» виявили нестачу борошна, яке належить фонду і знаходилось на зберіганні на КХП.

Про це повідомили в «Аграрному фонді».

За попередніми оцінками фахівців «Аграрного фонду», нестача борошна на складах КХП складає близько 800 тонн загальною вартістю 5 млн грн.

Зазначається, що службові особи КХП відмовилися надати необхідну інформацію щодо зерна «Аграрного фонду», яке перебуває там на зберіганні, і не дали змоги провести необхідну перевірку.

На територію підприємства для перевірки не допускаються також представники інших компаній (зокрема, приватних), які зберігають зерно на КХП. «У зв’язку з цим виникають сумніви щодо фактичної наявності зерна на даному елеваторі», ‒ наголошують в «Аграрному фонді».

Відповідні заяви про викрадення державного майна, що належить «Аграрному фонду», направлені до департаменту захисту економіки Національної поліції України та Військової прокуратури України.

«Керівництва КХП на підприємстві увесь цей час не було, ‒ зазначили в «Аграрному фонді». ‒ Більше того, оскільки директор Івано-Франківського КХП вже протягом декількох місяців не з’являвся на підприємстві, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з питанням доцільності подальшого перебування Володимира Дегтяря на посаді директора підприємства».

Окрім зазначених збитків, борг Івано-Франківського КХП перед «Аграрним фондом» на сьогодні складає 1,3 млн грн.

В «Аграрному фонді» підкреслюють, що цей інцидент суттєво не позначиться на прибутковості компанії в поточному році. Нестачу було виявлено завдяки власній системі моніторингу та ризик-менеджменту.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!