Аграрні компанії приєдналися до Всеукраїнської мережі доброчесності, започаткованої Радою бізнес-омбудсмена
Рада бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) представила Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнса – нову ініціативу для бізнесу, що прагне працювати прозоро.
Про це повідомила прес-служба Ради бізнес-омбудсмена.
46 українських та міжнародних компаній підписали декларацію про доброчесність і спільно формуватимуть принципи і правила діяльності мережі. Серед них, зокрема, «НІБУЛОН», «Астарта-Київ», «Комплекс Агромарс», ТДВ «Кременчанка», «Даноша», «Селекційний центр свинарства», «Сесвандерхаве – Україна», «Органік Сістемс».
Усі ці компанії були рекомендовані Радою бізнес-омбудсмена, ЄБРР, ОЕСР, посольствами, міжнародними організаціями та бізнес-асоціаціями.
Метою створення мережі є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Компанії-учасники мережі погодилися підтримувати добру ділову репутацію та постійно удосконалювати власні стандарти доброчесності відповідно до кращих міжнародних практик.
Підкреслюється, що відповідальність, закладена в основу діяльності компаній, допоможе протидіяти корупції, послабити регуляторний тиск, полегшить доступ до кредитування, а також сприятиме виходу на міжнародні ринки.
Члени мережі спільно працюватимуть над оцінкою антикорупційних ризиків для втілення в своїх організаціях комплаєнс-програм, залучатимуть представників бізнесу до обговорення принципів доброчесності, підвищуватимуть інтерес до прозорого ведення бізнесу.
До того ж компанії – члени мережі регулярно підтверджуватимуть рівень своєї добропорядності.
«Створення мережі допоможе об’єднатися лідерам ділової спільноти України, які усвідомлюють важливість прозорого бізнесу і готові стати прикладом для інших компаній», – наголосив Альгірдас Шемета, бізнес-омбудсмен України та ініціатор створення мережі.
Розвиток мережі матиме кілька етапів. Наразі завершився перший раунд об’єднання компаній, які виявили готовність підписати декларацію про добропорядність ведення бізнесу.
У Раді бізнес-омбудсмена зазначили, що прийом заявок на приєднання до мережі триває. Її членом може стати будь-яка компанія, яка має бажання запроваджувати високі стандарти доброчесності ведення бізнесу.
Участь у мережі безкоштовна.
Додати коментар