Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

З новими бур’янами фермер залишається сам на сам, - думка

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Якщо по технології виробництва сільськогосподарських культур та по самих культурах інформації вистачає, то з бур’янами фермер залишається сам на сам.

Таку думку висловив власник фермерського господарства «Теллус-Юг» Андрій Щедрінов (Херсонська обл.) в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer.

Так, щоб ідентифікувати один новий бур’ян із дуже потужною кореневою системою, що перебрався на поля з пустелі, та дізнатися, як з ним боротися, фермер проїхав 300 км, аби зустрітися з науковцем із Національного університету біоресурсів і природокористування Миколою Косолапом, який активно пропагує технологію ноу-тілл. Утім, виявилося, що цієї рослини навіть у каталозі немає, відтак, не існує й рецептів для її знищення.

На полях у Київській області зіткнулися з ваточником сирійським. Рослина має потужний корінь, стійка до гербіциду суцільної дії, а після механічного знищення на місці одного пагона виростає кілька.

Аби знайти дієвий засіб проти буряну, Андрію Щедрінову разом із сином довелося чимало годин провести в полі з ранцевими обприскувачами, випробовуючи різні суміші гербіцидів. Їх додавали до гліфосату, бо тільки він здатний знищити кореневу систему ваточнику. В результаті підібрали потрійний гербіцид, який не належить до дорогих і «розкручених».

Подолати хвощ польовий теж вдалося після низки експериментів: подіяв Агрітокс, який можна застосовувати тільки на злакових культурах.

Дізнайтесь, як ефективно боротися з бур’янами на конференції «День агронома: прибуткова агрономія».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!