Агрономія

Вирішальний вплив на розвиток сільгоспкультур останнім часом мав дефіцит опадів

Вирішальний вплив на активність розвитку озимих та ярих культур протягом останнього тижня мав дефіцит опадів. Озимий ячмінь вже виколосився, озима пшениця на деяких сортах має також появу колоса. Але дефіцит вологи спонукає зробити правильні висновки з унесенням засобів захисту рослин, а особливо фунгіцидів, які ще більше можуть поглибити стрес.

Про це AgroTimes повідомили в пресслужбі компанії.

Тож в умовах зміни клімату потрібно бути максимально гнучким і робота за шаблоном: «я буду це робити, бо це було ефективно 10 років тому» вже не працює.

В умовах дефіциту вологи завжди гарно помітні всі недоліки технології вирощування. Наприклад, післядія гербіцидів, які вносилися у 2020 році на соняшнику, проявилася через три роки на посівах озимого ріпаку. Також ми бачимо вплив попередника, адже ще кілька років тому побутувала думка, що для успішного ведення господарства було достатньо двох культур – кукурудзи та соняшнику. Але глобальний дефіцит вологи швидко все розставив на свої місця і площа озимих культур ріпаку та пшениці з року в рік постійно збільшується, адже озимі максимально ефективно використовують запаси вологи, яка накопичилася в ґрунті в осінньо-зимовий період.

«Тож нам приємно констатувати про те, що в минулому році аграрії України збільшили рівень середньої врожайність озимого ріпаку та пшениці, а наша команда доклала всіх зусиль для цього. В умовах цього року, коли триває війна, ми залишаємось з вами на зв’язку та готуємось до зустрічі на ваших та наших полях озимих, щоб ще більше надати для вас корисної та актуальної інформації», – йдеться в повідомленні.

ДСВ – Інновації для Вашого успіху!

Боремось за врожай, боремось за перемогу! Слава Україні!