Агрономія

Відновлення зрошувальної інфраструктури призведе до інтенсифікації сільського господарства на Півдні України - Павленко

Відновлення зрошувальної інфраструктури призведе до інтенсифікації сільського господарства на Півдні України - Павленко

«Відновлення зрошення – ключова умова розвитку українського АПК в умовах глобальних кліматичних змін. Враховуючи це, Міністерство разом з експертами Світового банку розробляє Стратегію відновлення зрошення на півдні України. У підсумку даний проект дасть можливість залучити в систему зрошення орієнтовно $1,5 млрд інвестицій протягом наступних двох років», – зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на засіданні Координаційної ради з питань відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем.

Він наголосив, що реалізація Стратегії буде мати не тільки економічний, але й соціальний ефект. Розуміючі це, Міністерство працює над якнайшвидшою реалізацією цього проекту. Підготовчу роботу планується завершити до кінця поточного року.

«Створення Координаційної ради з питань відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем – важливий крок у цьому напрямку. Рада створена як тимчасовий консультативно-дорадчий орган КМУ для вивчення проблемних питань щодо відновлення та розвитку системи зрошення та розробки Стратегії відновлення та розвитку системи зрошення. Серед її головних завдань – координація діяльності центральних органів влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань агропромислового комплексу у процесі роботи над проектом, а також підготовка пропозицій та рекомендацій щодо визначення шляхів та механізму вирішення питань відновлення та розвитку системи зрошення», – проінформував міністр.

«Впевнений, що відновлення зрошувальної інфраструктури дасть змогу реалізувати наявний потенціал сільського господарства на Півдні України», – додав Олексій Павленко.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!