Агрономія
Головне:
Агрономія

У «Кусто Агро» поділилися власним секретом осіннього обробітку поля

Щоб покращити родючість та структуру ґрунту і заощадити ресурси, необхідно диференційовано проводити його обробіток. Втім,  спочатку потрібно визначитись із культурою.

Про це повідомили в компанії.

«Чи не найголовніша проблема – це ущільнення ґрунту, яке утворюється в результаті об’їзду великогабаритних тракторів. Щоб зменшити навантаження на ґрунт, потрібно використовувати систему здвоєних коліс.

Це рішення дозволяє більш рівномірно розподіляти вагу на дальні колеса, що в результаті зменшує тиск на ґрунт під час проїзду. Також це підвищить продуктивність та вантажопідйомність техніки шляхом зменшення пробуксовки коліс», – ідеться в повідомленні.

Якщо в агровиробника є можливість удосконалити парк техніки, йому варто закупити трактори на гусеничному ходу, після проходу якого ущільнення ґрунту буде найменшим, радять у компанії.

Як показує практика, найефективніше вносити складні добрива з хорошою розчинністю в ґрунті під час посіву разом із насінням. Потрібно враховувати специфіку посівних комплексів. Посівні агрегати сучасних виробників майже всі оснащені сошниками для внесення добрив.

Рекомендується не допускати зіткнення насіння з добривами, а розділяти невеликим прошарком ґрунту, тому сошники у процесі посіву розміщують гранули добрив нижче висіву насіння на 3-4 см.

Наприклад, СТОВ «Ліщинське» проводить глибоку оранку з перевертанням пласту на глибину 28-32 см. Перед обробкою вимірюється щільність ґрунту. Спеціальний прилад дозволяє визначити, на яких ділянках є ущільнення, тобто де знаходиться шар плужної підошви, і тоді коректується глибина ґрунту.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали