Агрономія
Головне:
Агрономія

RAGT та Bayer підписали угоду щодо спільної розробки інноваційних гібридів пшениці

Компанії RAGT та Bayer підписали ексклюзивну угоду щодо створення спільної інноваційної селекційної програми гібридної пшениці для європейських ринків. Таке нове партнерство має на меті забезпечити фермерів новими гібридами пшениці з високим потенціалом, шляхом поєднання багаторічного досвіду в аграрній сфері.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Компанії сприятимуть розвитку гібридної пшениці та пропонуватимуть інноваційні технології вирощування культури, пов’язуючи лідируючу в Європі генетику м’якої пшениці з доступом до новітніх методів селекції, ефективних систем виробництва насіння та адаптованих цифрових технологій.

«Гібридна пшениця надає можливість сільгоспвиробникам уникнути проблеми кліматичних змін, одночасно досягаючи більш високої продуктивності та стабільності у виробництві культури», – пояснює Боб Реітер, керівник R&D відділу компанії Bayer Crop Science. – «Ми раді співпраці з RAGT, яка надасть виробникам пшениці нові рішення, які сприятимуть отриманню високоякісного врожаю пшениці».

За словами Бруно Трембле, регіонального менеджера Bayer Crop Science по Європі, Середньому Сходу та Африці, разом компанії запропонують виробникам зерна інноваційну систему виробництва насіння гібридної пшениці.  Це також сприятиме більш самодостатній європейській системі виробництва продуктів харчування та кормів.

Як зауважив Лоран Геррейро, генеральний директор RAGT Semences, новітні технології задовольнять потреби різних видів сільського господарства.

«Об’єднавши інноваційний генетичний матеріал, ми зможемо запропонувати фермерам гібриди пшениці, які вирішуватимуть основні проблеми, з якими вони стикаються на своїх полях», – пояснює Лоран Геррейро.

Нагадаємо, Bayer виводить на ринок нові інноваційні ЗЗР.