Агрономія

Понад 90% посівів озимих Grain Alliance – у доброму та задовільному стані

Цього року в Grain Alliance (Баришівській зерновій компанії) під урожай 2020 року озиму пшеницю посіяно на площі 3,1 тис. га. Озимину вирощують у чотирьох регіонах компанії – «Київщина», «Чернігівщина», «Полтава» та «Південь».

Про це повідомили у компанії.

Понад 90% посівів озимини перебувають у доброму та задовільному стані. А наявність вологи у ґрунті сприяє росту культур.

«Період цьогорічної посівної кампанії у першій декаді вересня вирізнявся винятковою посушливістю, кількістю опадів була практично нульовою, – зазначив головний агроном Баришівської зернової компанії Олег Коваль. – Проте невеликі дощі, теплий жовтень і достатня кількість опадів у листопаді поліпшили стан посівів. У всіх регіонах пшениця ввійде в зиму переважно в фазі кущіння».

Хоча у відділенні  «Михайлівка» на Черкащині пшеницю сіяли в практично суху землю, вона зійшла у жовтні з першими туманами і після невеликих опадів, тому зараз перебуває у стані початку кущення, додав він.

А у відділенні «Світанок» на Київщині насіннєві посіви перебувають у доброму стані.

За словами Олега Коваля, всю озимину цього року посіяно новими сівалками.

«Цього року, взявши курс на технічне переобладнання, компанія придбала нові посівні комплекси Pöttinger Terrasem 8, – пояснив він. – Вони одночасно готують площу, сіють і прикочують посіяне».

Агрономи компанії задоволені якістю висіву й укладки, нормами висіву та внесенням міндобрив тощо, додав Олег Коваль.

Нагадаємо, Grain Alliance відкрив новий пункт навантаження зерна на підприємстві «Агросвіт» в Яготині (Київська область).

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!