Під час вирощування льону важливо застосовувати протиосотові гербіциди
Великою проблемою під час вирощування льону є осот польовий і осот жовтий, тому якісний урожай льону неможливо отримати без протиосотового гербіциду.
У цьому разі доцільною є обробка по вегетації гербіцидами на основі клопіраліду (750 г/кг) у фазу розетки бур’янів у нормі витрати 0,04-0,12 кг/га.
Ці препарати є ідеальними компонентами з ефектом синергізму для бакових сумішей з іншими гербіцидами проти дводольних бур’янів, а також з протизлаковими гербіцидами.
Льонарям, які працюють із баковими сумішами, варто звернути увагу на гербіциди на основі флуазифоп-П-бутилу, що в роздільному варіанті діють у дозі 1,5 л/га, а в суміші з гербіцидами з діючою речовиною феноксипохідні 2М-4Х прекрасно працюють у нормі 1 л/га.
Крім цього, застосування препаратів для боротьби з однорічними й багаторічними злаковими (пирій повзучий), що містять хізалофоп-П-етил, сприяють зниженню маси кореневищ пирію на 75-90%, а інших злакових бур’янів – на 85-99%.
Протизлакові гербіциди на основі квизалофоп-П-тефурилу також селективні до льону, але їхня дія в бакових сумішах адитивна (не можна знижувати норму препарату).
Додати коментар