Агрономія

Озимі в «ТАС Агро» перебувають у хорошому стані

Озимі в «ТАС Агро» перебувають у хорошому стані

У «ТАС Агро» аналізують вихід посівів озимих із зимівлі. Загалом сходи на землях усіх кластерів компанії перебувають у хорошому стані. В осінній період випала достатня кількість вологи, що сприяло розвитку озимих культур.

Про це повідомили в компанії.

Оскільки волога і тепло зумовили накопичення цукрів у молодих посівах пшениці та ріпаку, це сприяло гарним умовам для їх перезимівлі.

«Нині відібрано моноліти з посівів, по яких видно добрий стан розвитку озимих, – розповідає директор з виробництва «ТАС Агро Захід» Андрій Барабаш. – Проведено перше підживлення сульфатом-амонію, плануємо внесення карбамідно-аміачної суміші (КАС), для підтримки рослин в період відновлення вегетації, на усій площі посівів 5 400 га. При сприятливих погодних умовах у весняний період можемо очікувати на гарний урожай озимої пшениці та озимого ріпаку».

До нового виробничого сезону компанія «ТАС Агро» готувалася ретельно та завчасно. Тож маємо надію і на гарні результати.

Нагадаємо, «ТАС Агро Захід» завершила перший етап підживлення озимих культур. Як повідомлялося, «ТАС Агро» завершує підготовку сільгосптехніки до весняно-польових робіт.