Агрономія
Головне:
Агрономія

МХП розпочав проєкт із відродження родючості ґрунтів за допомогою органічних добрив

МХП розпочав проєкт із відродження родючості ґрунтів за допомогою органічних добрив

Агрохолдинг МХП на базі свого біогазового комплексу у Вінницькій області розпочав пілотний проєкт «Відродження родючості ґрунтів за допомогою органічних добрив».

Про це розповів президент «МХП Еко Енерджи» Олександр Домбровський.

Органічні біодобрива, що виробляються біогазовим комплексом, мають високий вміст необхідних для рослин елементів живлення.

«Це дозволяє збільшити частку гумусу, розкислити ґрунти та відновити їхню родючість, – зауважив Олександр Домбровський. – Використання органічних добрив може стати досить серйозним підґрунтям для розвитку органічного землеробства та вивести Україну в світові лідери з виробництва екологічно чистої продукції».

Він додав, що проєкт уже зацікавив фермерів Вінниччини – у них з’явилася можливість використання органічних добрив. Так, у березні відбулося пілотне внесення органічних добрив на поля фермерів Тульчинського району.

«МХП і його біогазовий комплекс може стати базою для потужного розвитку органічного виробництва не тільки у Тульчинському та Тростянецькому районах, а й у всій Вінницькій області та Україні загалом», – вважає Олександр Домбровський.

Довідка

На біогазовому комплексі МХП органічні відходи сільського господарства перетворюються в «зелену» енергію та чисті органічні добрива за найвищими світовими екологічними стандартами. Основні компоненти, які переробляються на біогаз, –  пташиний послід, рідкий флотаційний шлам, відходи забійного цеху, силосна маса сорго.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!