Агрономія

«Лоретта Агро» відзначає ефективність інноваційної системи підживлення кукурудзи

«Лоретта Агро» відзначає ефективність інноваційної системи підживлення кукурудзи

В агрофірмі «Лоретта Агро» на Хмельниччині стан посівів кукурудзи один із найкращих за останні кілька років. Цьому в господарстві завдячують сприятливим погоднім умовам та вдосконаленій технології вирощування. Зокрема, цього року в агрофірмі вперше застосували інноваційну систему прикореневого живлення.

Про це AgroTimes дізнався в Ігоря Мельника, власника АФ «Лоретта Агро» (Хмельницька обл.) та її дочірнього підприємства «Агрогеофізика» (Харківька обл.).

«Стан посівів кукурудзи в нашому Хмельницькому кластері нині практично ідеальний у першу чергу завдяки оптимальному зволоженню в усі важливі періоди вегетації культури. Тож ми очікуємо на врожайність не менше 10 т/га», – зазначив Ігор Мельник.

Агрокліматичні умови на Хмельниччині традиційно найбільш сприятливі, як порівняти з іншими регіонами України, втім, навіть в таких умовах для досягнення високих показників урожайності інтенсивна технологія вирощування потребує зваженого підходу й оптимізації. Тож у господарстві впроваджують інноваційні рішення. Одне з них – система внесення рідких добрив по вегетації, що дає змогу вносити необхідні мікроелементи та азотні добрива на стадіях 8-12 листка. 

Крім того, в господарстві вже третій рік поспіль відзначають переваги затосування технології вертикального обробітку ґрунту verti-till, що не передбачає використання ані культиваторів, ані плугів, ані техніки для рихлення і забезпечує максимальне вологозбереження.

Гарний результат дають також правильно підібрана система захисту та якісне оригінальне насіння провідних світових виробників.

Нагадаємо, агрофірма «Лоретта Агро» збільшує площі під сидератами.