Агрономія

CNH Industrial купує китайського лідера з розробки систем для агронавігації

CNH Industrial купує китайського лідера з розробки систем для агронавігації

Компанія CNH Industrial планує викупити найбільшого китайського розробника систем точного землеробства та рішень для агронавігації Hemisphere GNSS. Це поглинання дозволить ще ефективніше розвивати обидва бренди в ринковій ніші частково автоматизованих і повністю автономних рішень для сільського господарства.

Про це повідомляє пресслужба CNH Industrial.

Проект також стимулюватиме прогрес групи Raven, повноправним власником якої CNH Industrial стала порівняно недавно.

Hemisphere GNSS є одним із світових лідерів у галузі високопродуктивних технологій супутникового позиціонування та систем навігації. Раніше підрозділ належав китайській компанії Unistrong. Продуктовий портфель Hemisphere включає запатентовані рішення для глобального навігаційного супутникового зв’язку GNSS, датчики позиціонування, модулі, антени, електронні системи та пристрої, а також супутні програмні рішення.

Як і у випадку з Raven, компанія Hemisphere GNSS продовжуватиме функціонувати під власним ім’ям, бренд буде збережений як порівняно самостійна бізнес-одиниця, проте вже інтегрована до групи CNH Industrial. Основна діяльність буде розгорнута у трьох ключових регіонах: США, Канада та Австралія.

Угода для CNH Industrial із Hemisphere GNSS буде коштувати орієнтовно 175 млн доларів США.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що CNH Industrial придбала контрольний пакет акцій Bennamann.