Агрономія

«Агрейн» співпрацює з НУБіП у сфері впровадження систем точного землеробства

«Агрейн» співпрацює з НУБіП у сфері впровадження систем точного землеробства

Сучасне сільське господарство вимагає використання передових технологій для забезпечення ефективності та стійкості виробництва. У цьому контексті співпраця між вищими навчальними закладами та компаніями, що працюють у галузі аграрних технологій, має велике значення. Однією з таких успішних співпраць є партнерство між Групою компаній «Агрейн» та Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП).

Про це інформує пресслужба «Агрейн».

Група компаній «Агрейн» є провідним агровиробником та новатором агротехнологій. Впроваджені нею технології спрямовані на підвищення продуктивності та стійкості сільськогосподарських культур за допомогою систем точного землеробства. У співпраці з НУБіП, агрогрупа «Агрейн» своїм обов’язком вважає підтримку освітнього закладу в організації освітнього процесу із використанням точних технологій для студентів профільних факультетів.

«Один із ключових етапів нашої співпраці – впровадження систем точного землеробства на дослідних полях університету. Завдяки такому співробітництву, студенти та викладачі отримують можливість вивчати та застосовувати передові технології у реальних умовах. Обладнання, яке ми передали закладу для моніторингу техніки на дослідних полях, інтегроване з системою Cropwise, що дозволяє оперативно контролювати та аналізувати виконану роботу онлайн», – каже керівник відділу діджиталізації агрогрупи «Агрейн» Олександр Мустіпан.

Ректор НУБіП, Станіслав Ніколаєнко, висловив високу оцінку можливостей системи Cropwise, її роль у покращенні управління агробізнесом та виразив задоволення від співпраці з компанією «Агрейн». Його позитивне ставлення підкреслює важливість і успішність цієї співпраці для подальшого розвитку сільського господарства України.

Співпраця між компанією «Агрейн» та НУБіП – це яскравий приклад того, як партнерство між приватним сектором та вищою освітою може бути взаємовигідним.