Агромаркет

Зерно на експорт: зберегти, щоб продати

Зерно на експорт: зберегти, щоб продати

Провідні елеваторники зі всієї України зберуться 13-14 грудня у Львові на Всеукраїнському практичному форумі «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР: зберегти, переробити, продати», який щорічно проводить журнал The Ukrainian Farmer. Фахівці ринку всебічно обговорять найактуальніше питання цього року – як в умовах ускладненої логістики й наднизьких цін на зерно зберегти зерно належної якості, щоб згодом експортувати його.

Ознайомитися з програмою і зареєструватися для участі можна на спеціальному сайті: «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР: зберегти, переробити, продати».

За даними МінАПК, загальний обсяг врожаю зернових та олійних культур на поточний рік наразі становить 81,3 млн тонн. В той же час в Українській зерновій асоціації зазначають, що Україна зможе експортувати до 6 млн тонн агропродукції та місяць й впродовж маркетингового року поставити на світові ринки 50 млн тонн зернових і олійних культур врожаю 2023 року. Відповідно, питання зберігання стане найактуальнішім для агроринку.

Від час Форуму «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР» провідні фахівці елеваторного ринку обговорять усі аспекти зберігання зерна з акцентуванням на оптимізації витрат й одночасно утриманням високої якості збіжжя.

Зокрема, завідувачка лабораторії ТОВ «Галич Пром» Ірина Волянська поділиться досвідом компанії, як зберегти якість і не допустити втрат зерна.

А технічний директор ТОВ «Ханзе Агрі Україна» Роман Лукашенко поділиться практичними аспектами експлуатації систем приймання і очищення зерна, а також про їх удосконалення й конструктивні рішення, які оптимізують процеси.

Керівник проектів з розвитку ТОВ «Інтерколесо» Сергій Фещенко презентує учасниками Форуму досвід інтеграції елеваторного підприємства в прикордонний індустріальний парк.

Своєю чергою керівник Бориспільского елеватора ТОВ «АР Бориспіль», що входить до складу компанії «Агро-Регіон», Віталій Шевчук розкаже про технологічні аспекти, які дозволили його господарству пришвидшити приймання зерна, знизити витрати на сушінні й експортувати зерно, налагодивши нові логістичні маршрути.

Директор Семенівського елеватора «Астарта-Київ» Олександр Назаров поділиться досвідом, як автоматизація і система безпеки захищають від непотрібних ускладнень при роботі елеватора.

Окремою темою для обговорення стане використання альтернативних джерел палива. Зокрема, заступник директора ФГ «Відродження» Віталій Скиба поділиться досвідом сушіння зерна за допомогою соломи завдяки власній розробці сушарки, на яку отримали патент.

Учасникам заходу начальник елеваторного господарства ТзОВ «Агротехніка» Андрій Глубіцький розкаже про найкращий вид «альтернативи», а також поділиться досвідом сушіння двома твердопаливними теплогенераторами на одній сушарці.

Директор ТОВ «Елеватор “РОДИНА”» Сергій Гоцуляк розкаже учасникам Форуму, як технологічність сушіння впливає на його продуктивність і собівартість за використання скрапленого газу.

В рамках Форуму «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР» провідні фахівці галузі розберуть усі нагальні питання ринку й напрацюють найдієвіші рішення функціонування елеваторів.

Встигніть зареєструватися на захід за посиланням.