Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Збільшення світового виробництва зумовило зниження цін на пшеницю та кукурудзу на світових сировинних ринках

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За даними Світового банку, на світових сировинних ринках сільгосппродукції у грудні 2019 року спостерігалося зниження цін на пшеницю та кукурудзу.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй Фейсбук-сторінці.

За його словами, ціни на пшеницю та кукурудзу у грудні 2019 року (р/р) зменшилися на 0,2% та 0,3% відповідно.

Таке скорочення земовлене в першу чергу збільшенням об’ємів світового виробництва, порівняно з 2018 роком та послабленням попиту на відповідні сільгоспкультури.

Разом з тим, у 2019 році, порівняно з 2018-м, середні світові ціни на пшеницю зменшилися на 3,9%, а на кукурудзу – зросли на 3,4%.

«Ціни на сільгосппродукцію визначають прибутковість аграрної галузі і впливають на обсяг надходження валюти в Україну. Тут є незначні коливання», – написав міністр.

Нагадаємо, в Україні прогнозують підвищення цін на кукурудзу.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!