Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Затверджено форми документів для надання пільгових кредитів аграріям

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства затвердило форми документів щодо здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, що будуть чинними з 26 червня 2020 року.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА.

Зокрема, затверджено:

  • форму заявки на участь у конкурсі для отримання компенсації за укладеними кредитними договорами;
  • форму реєстру компенсаційних виплат позичальникам за фактично сплачені уповноваженому банку відсотки за користування кредитами;
  • форму реєстру компенсаційних виплат позичальникам за фактично сплачені уповноваженому банку відсотки за користування кредитами в листопаді-грудні минулого року.

Як зазначається, компенсації надаються відповідно до постанови Кабміну від 29 квітня 2015 року № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

«Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 1 липня 2015 року №253 «Про затвердження форм документів та надання інформації щодо здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 липня 2015 року за №865/27310», – ідеться в документі.