Агромаркет

Виробництво цукру в ЄС у поточному сезоні скоротиться більш ніж на 400 тис. тонн, - прогноз

За прогнозом S&P Global Platts Analytics, у 2019/2020 МР в ЄС виробництво цукру зменшиться на 428 тис. тонн – до 17,502 млн тонн унаслідок посушливих умов на початку сезону та сильних опадів наприкінці сезону.

Про це повідомлояє асоціація «Укрцукор» з посиланням на прес-службу S&P Global Platts.

Таким чином урожайність буряка не компенсувала скорочення посівних площ в основних країнах-виробниках – Франції та Німеччині. Втім, як заявили в AB Sugar, у Великобританії кампанія наближається до завершальних етапів і добре прогресує.

British Sugar, що є власником AB Sugar, заявила: збільшення врожайності буряків може компенсувати скорочення посівних площ у Великобританії та збільшити виробництво цукру на 3 тис. тонн – до 1,18 млн тонн у 2019/2020 МР (жовтень-вересень).

У виробничому підрозділі Associated British Foods в Іспанії повідомили, що виробництво бурякового цукру буде нижчим, ніж минулого року, на 210 тис. тонн через скорочення посівної площі буряків у північних регіонах, але це скорочення буде компенсовано збільшенням обсягів переробки цукру-сирцю. 

За межами Європи виробничий підрозділ AB Sugar в Іллово (Південна Африка) «очікує отримати близько 1,7 млн тонн цукру, що в цілому відповідає минулорічному рівню, оскільки виробництво обмежене сильними зливами».

У Китаї компанія прогнозує, що виробництво цукру зменшиться на 24 тис. тонн – до 125 тис. тонн, але більш якісний урожай буряків та нова платіжна система, яка прив’язує платежі виробника до вмісту цукру в буряках зменшуть операційні втрати. 

Нагадаємо, виручка від експорту українського цукру в 2019 році скоротилась майже втричі.

Як повідомлялося раніше, світові ціни на цукор зростають через його дефіцит.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!