Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Виробництво цукру в ЄС у поточному сезоні скоротиться більш ніж на 400 тис. тонн, - прогноз

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За прогнозом S&P Global Platts Analytics, у 2019/2020 МР в ЄС виробництво цукру зменшиться на 428 тис. тонн – до 17,502 млн тонн унаслідок посушливих умов на початку сезону та сильних опадів наприкінці сезону.

Про це повідомлояє асоціація «Укрцукор» з посиланням на прес-службу S&P Global Platts.

Таким чином урожайність буряка не компенсувала скорочення посівних площ в основних країнах-виробниках – Франції та Німеччині. Втім, як заявили в AB Sugar, у Великобританії кампанія наближається до завершальних етапів і добре прогресує.

British Sugar, що є власником AB Sugar, заявила: збільшення врожайності буряків може компенсувати скорочення посівних площ у Великобританії та збільшити виробництво цукру на 3 тис. тонн – до 1,18 млн тонн у 2019/2020 МР (жовтень-вересень).

У виробничому підрозділі Associated British Foods в Іспанії повідомили, що виробництво бурякового цукру буде нижчим, ніж минулого року, на 210 тис. тонн через скорочення посівної площі буряків у північних регіонах, але це скорочення буде компенсовано збільшенням обсягів переробки цукру-сирцю. 

За межами Європи виробничий підрозділ AB Sugar в Іллово (Південна Африка) «очікує отримати близько 1,7 млн тонн цукру, що в цілому відповідає минулорічному рівню, оскільки виробництво обмежене сильними зливами».

У Китаї компанія прогнозує, що виробництво цукру зменшиться на 24 тис. тонн – до 125 тис. тонн, але більш якісний урожай буряків та нова платіжна система, яка прив’язує платежі виробника до вмісту цукру в буряках зменшуть операційні втрати. 

Нагадаємо, виручка від експорту українського цукру в 2019 році скоротилась майже втричі.

Як повідомлялося раніше, світові ціни на цукор зростають через його дефіцит.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!