Агромаркет

В Україні вперше здійснили дозавантаження танкера олією у відкритому морі

Днями United Barge Company виконала довантаження борт-борт рослинної олії з річкового танкера на морський танкер у відкритому морі. У компанії заявляють, що така операція була виконана в Україні вперше.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій з посиланням на інформацію UBC.

Як зазначається, довантаження здійснювалося з танкера UBC Amosov на судно SC Draco в районі зовнішнього рейду Миколаївського порту (банка Трутаєва). На танкер SC Draco спочатку завантажили 33,2 тис. тонн соняшникової олії на терміналі Ніка-Тера на максимальну осадку в БДЛК 10,3 м, після чого він вийшов на банку Трутаева для дозавантаження.

Танкер UBC Amosov доставив на рейд 2,6 тис. тонн соняшникової олії. Операція із перевантаження, враховуючи всі допоміжні процеси, зайняла близько доби. Це дозволило значно зменшити витрати на фрахт всього судна і оптимізувати логістику, уникнувши витрат із суднозаходів в другій український порт.

«Це перша в українській історії операція такого роду, і якщо довантаження зернових давно стали буденністю, то для олії це справжній прорив, – прокоментували в United Barge Company. – Вимоги до STS операцій у судновласників танкерного флоту в рази вищі, ніж при перевантаженні балкерів, що потребувало значних зусиль для забезпечення необхідного рівня безпеки стоянки танкерів один біля одного, включаючи забезпечення Yokohama Fenders, безпеки самого перевантажувального процесу з використанням спеціалізованих шлангів та знаходження допоміжного судна в безпосередній близькості протягом усього процесу перевантаження, і дотримання норм екологічної безпеки».

Як зазначається, соняшникова олія вантажилось для компанії «Кернел», а планування такої операції тривало близько року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!