Агромаркет

«Сингента» в Україні сплатила понад 2 млрд грн податків

«Сингента» в Україні сплатила понад 2 млрд грн податків

У 2024 році «Сингента» в Україні сплатила понад 2 млрд грн податків.

Про це в інтерв’ю Forbes зазначає CEO українського підрозділу компанії «Сингента» Олександр Кравчук.

За його словами, такі значні суми підкреслюють не лише масштаб діяльності компанії в країні, а й прозорість і відданість розвитку української економіки й аграрного сектору.

«Хочу також відзначити нашу гнучкість й адаптивність у складний період початку повномасштабної війни. Тоді ми з нуля збудували нові логістичні шляхи, винайняли нові склади. Ми одними з перших розпочали імпорт насіння до України, адже мали і маємо відповідальність перед нашими партнерами. Ми єдині серед конкурентів, хто інвестували понад $2 млн у виробництво 160 спеціалізованих контейнерів від українського заводу «Карпати» для перевезення зернових і сипучих вантажів, аби допомогти аграріям оперативно перетворити надлишки зерна на гроші», – додає він.

При цьому Олександр Кравчук зазначає, що компанія постійно шукаємо нові підходи, щоб бути кориснішими для партнерів і підтримувати відкриту комунікацію.

«Те, що працює, ми масштабуємо, а менш ефективні практики є накопиченим досвідом, це формує колосальну базу даних. Два роки тому на базі R&D-центру в Білій Церкві ми започаткували Агрошколу (Syngenta Training Center) – навчальну платформу для агроспільноти, яка обʼєднує практичні польові тренінги та теоретичні заняття з участю наших експертів і лідерів індустрії, це чи не найбільший і найдинамічніший простір комунікації та обміну досвідом на ринку», – каже він.

Олександр Кравчук переконаний, що агробізнес – це великі інвестиції та інновації.

«Агроринок розвивається не лінійно, втім, як і більшість індустрій, є певні моменти зростання, стабілізація освоєння технологій, черговий пік. І це дуже чуттєві моменти, коли ти бачиш, як певна індустрія «космічно» прогресує. На сьогодні я з великим задоволенням відзначаю, що це не закінчується, але лише посилюється», – додає СЕО українського підрозділу компанії Syngenta.

Він наголошує, що успішна організація є там, де здоровий баланс менеджменту та лідерства.

«Професійний менеджмент є фундаментально важливим для того, щоб організація стабільно і прогнозовано виробляла продукти високої якості, вирішувала поточні завдання, займалася ефективним підбором персоналу, взаємодією з клієнтами та співробітниками», – резюмує Олександр Кравчук.

Нагадаємо, «Сингента» профінансує сільгоспвиробників під аграрні розписки.