Агромаркет

Постпреди країн ЄС домовилися про тимчасові заходи, що полегшують доступ українських експортерів на ринок Євросоюзу

Поділитись:
Постпреди країн ЄС домовилися про тимчасові заходи, що полегшують доступ українських експортерів на ринок Євросоюзу

Комітет постійних представників країн ЄС в Брюсселі досяг домовленості про позицію Ради ЄС щодо тимчасових автономних торгових заходів для України, повідомила прес-служба ради.

«Пропозицію спрямовано на поліпшення доступу українських експортерів на ринок ЄС з урахуванням складної економічної ситуації та економічних реформ, розпочатих Україною», ‒ наголошується в комюніке.

Постпреди звернулися з проханням до мальтійського головування ЄС провести переговори з Європейським парламентом для швидкого вжиття заходів.

Ця пропозиція доповнює положення про торгівлю, вже введені відповідно до угоди про асоціацію ЄС ‒ Україна, підписаної в 2014 році. Ці положення були тимчасово застосовані з 1 січня 2016 року.

Розраховані на трирічний період запропоновані заходи передбачають додаткові квоти на імпорт за нульовим тарифом для деяких сільськогосподарських продуктів і часткове або повне зняття імпортних мит на кілька промислових товарів.

При цьому Україна буде зобов’язана дотримуватися тих самих принципів, що і відповідно до угоди про асоціацію. До них належать повага до демократичних принципів, прав людини й основних свобод і принципу верховенства права, зазначається в повідомленні.

Інтерфакс-Україна

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями