Агромаркет

Попит на агрострахування зростає прямо пропорційно до змін клімату

Попит на агрострахування в Україні та світі зростає прямо пропорційно до змін клімату.

Про це повідомив радник з питань агрострахування проєкту IFC «Розвиток фінансування аграрного сектора в Європі та Центральній Азії» Андрій Заріпов

За його словами, ще якихось п’ять років тому в Україні інтерес агровиробників до агрострахування був дуже низьким. Істостний поштовх до його зростання протягом останніх кількох років дало, крім кліматичних змін, впровадження інструменту аграрних розписок в Україні.

«Зараз, коли в нас діє програма фінансування за аграрними розписками, сільгоспвиробники самі порушують питання агрострахування. Вони задаються питанням: що як я даю майбутній урожай під розписку, а врожаю не буде чи його буде недостатньо? Тобто агровиробники розуміють ці ризики і попит на агрострахування зростає», – зазначив Андрій Заріпов.

До того ж, як повідомив експерт, попит зростає як на традиційне страхування, так і на індексне, залежно від регіону. Індексне страхування – це інновація для України, і наразі одна з його важливих функцій – розвивати культуру страхування в нашій країні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!