Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Новітні сушарки TORNUM заощаджують до 30% теплоенергії

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Моделі нового покоління зерносушильного обладнання TORNUM розраховані на роботу з кожною зерновою культурою й пристосовані для різних енергоносіїв. Про це AgroTimes розповів очільник ТОВ «Торнум» Олександр Холод.

Зовні сушарка TORNUM Rex обшита сендвіч-панелями, що виконують функції теплоізоляції: дозволяють уникнути тепловтрат, а також перешкоджають утворенню конденсату на внутрішніх стінках. Проходження зерна через камеру попереднього нагрівання покращує сушіння й заощаджує витрати тепла в основний робочій зоні. Функція рекуперації тепла (повторного повернення в роботу із зони охолодження зерна після сушіння) дозволяє заощаджувати до 30% теплової енергії, а це дає зниження витрат енергоносія. У разі перевищення допустимої температури агента сушіння система Fire detection system автоматично вимкне роботу зерносушарки. Обладнання працює із застосуванням алгоритмів штучного інтелекту.

Понад 30 років компанія TORNUM розробляє й виробляє ефективні рішення для зернової галузі. Основна спеціалізація — технології зерносушіння. За час діяльності фахівці бренду накопичили глибоку експертизу у сфері очищення, аспірації, зберігання й транспортування зерна. У Швеції продукція TORNUM охоплює 70% ринку. В Україні компанія розпочала свою діяльність 2013 року.

Нагадаємо про переваги обладнання TORNUM у його технологічному концепті.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ