Агромаркет

«Кернел» завершив процедуру випуску євробондів на $300 млн

«Кернел» завершив процедуру випуску євробондів на $300 млн

 «Кернел» завершив процедуру випуску п’ятирічних єврооблігацій з доходністю 6,625% на суму $300 млн.

Про це повідомляє прес-служба команії.

Як зазначається, організатором випуску виступили ING Bank та J.P. Morgan. Залучені кошти компанія використає для фінансування робочого капіталу та реалізації загальних корпоративних цілей.

«У результаті проведених роуд-шоу попит на євробонди перевищив пропозицію. Ми відмітили високий рівень зацікавленості серед інвесторів з Великобританії, США та континентальної Європи. Проявлений з їхнього боку інтерес викликаний насамперед прозорістю й відкритістю нашої компанії, а також поліпшенням загальноукраїнського інвестиційного клімату. Розміщення євробондів «Кернелом» матиме позитивний вплив на позицію країни на міжнародних ринках капіталу», – зазначив генеральний директор компанії Євген Осипов.

За його словами, 90% євробондів традиційно викупили інвестиційні фонди, 6% – хедж-фонди, ще 4% – банки. За географічним принципом розміщення має наступну структуру: 49% – частка інвесторів з Великобританії, 27% – зі США, 21% – з континентальної Європи, 3% – інвестори інших країн.

Напередодні емісії міжнародне агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг «Кернела» з рівня «B+» до «BB-», прогноз стабільний. Сьогодні він на два рівні вищий від рейтингу України. Агентство S&P підтвердило рейтинг «Кернела» на рівні «В».

Нагадаємо, у 2017 році «Кернел» здійснив перший випуск євробондів на Ірландській фондовій біржі, який став історичним для країни в цілому. Тоді компанія відкрила для України зовнішній борговий ринок після трирічного затишшя, підвищила імідж країни на світовій арені з економічної точки зору.

Як повідомлялося раніше, «Кернел» має намір запровадити власну тягу на залізниці.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!