Агромаркет

Канада зацікавлена в розвитку тваринництва та генетики в Україні

Канада зацікавлена в розвитку тваринництва та генетики в Україні

Канадські бізнесмени зацікавлені в експорті української сільськогосподарської продукції, зокрема, органічної. Тому канадська сторона готова надавати технічну допомогу для розвитку цієї галузі в Україні.

Про це заявив радник з комерційних питань посольства Канади в Україні Клінт Мартін під час зустрічі заступника міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої з представниками Посольства Канади в Україні та Канадської платформи агробізнесу, передає прес-служба Мінагрополітики.

За його словами, канадські партнери також зацікавлені у  розвитку галузі тваринництва та генетики в Україні.

Також канадські колеги запропонували зробити робочу зустріч представників Мінагрополітики, Посольства Канади в Україні та представників канадських проектів для більш детального обговорення як існуючих проектів, так і нових ініціатив для сприяння українського аграрного експорту, навчання українських фермерів та спеціалістів в аграрній галузі тощо.

Клінт Мартін вважає, що одним із ефективних інструментів співпраці може стати платформа Канадського Агробізнесу (САВР), завдяки якій український виробник зможе знайти канадських партнерів, дізнатися про можливості виходу на канадські ринки та запропонувати свою продукцію чи проекти для потенційних інвесторів.

Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою була підписана 11 липня 2016 року і ще потребує ратифікації.

Довідка

На сьогодні в Україні діють кілька канадських проектів технічної допомоги в аграрній галузі. Серед них проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні» в Дніпропетровській та Львівській областях; проект «Бізнес-розвитку плодоовочівництва» в Одеській, Миколаївський, Херсонській, Запорізькій областях; проект «Розвиток зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні» в Дніпропетровській області.

Експорт української сільськогосподарської продукції до Канади в 2016 році склав $2,8 млн. Переважно експортувались олія соняшникова, насіння олійних культур, мед, шоколад. Імпорт склав $31,5 млн. З Канади головним чином завозилися риба, молюски, насіння олійних культур, живі тварини.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!