Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Фінансування стає доступнішим для користувачів онлайн-платформи «АгріАналітика»

У рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» українські банки вже надали 639 позик на 404,8 млн грн, повідомили в Міністерстві економіки, торгівлі та сільського господарства. Сільгоспвиробники мають можливість фінансово оздоровити свій бізнес і залучити кошти через онлайн-платформу «АгріАналітика».

«Створена спеціально під аграрну специфіку, «АгріАналітика» корисна як самому підприємству, так і його можливому інвестору», – підкреслила в коментарі AgroTimes генеральна директорка громадської спілки «Національний центр розвитку агрофінансування», засновниця цієї української онлайн-платформи Людмила Тимошенко.

За її словами, з’ясувати, які саме банківські пропозиції доступні агропідприємству, можна у фінансовому маркетплейсі («Кабінет аграрія»). Принцип роботи цього модуля – як у звичайному онлайн-супермаркеті: вказуєте, скільки вам потрібно грошей, на які потреби і як швидко плануєте повернути позику. За кілька секунд система вибере з переліку ВСІХ наявних в Україні фінансових пропозицій/продуктів найоптимальніші.

Онлайн заявку на фінансування можна подати одночасно до ВСІХ обраних кредиторів. Завдяки сервісу «АгріАналітика» підготовка пакету документів не займе багато часу: облікова система здатна сформувати актуальні й коректні дані, фінансові й статистичні звіти.

Інструменти кредитного аналізу та оцінки ризиків, закладені в програму, дають можливість додавати до заявки автоматично сформований аналіз фінансово-господарської діяльності. Це суттєво пришвидшить попереднє рішення кредитного комітету та підвищить шанси пошукача. До слова, статус заявки можна відстежувати онлайн, а за потреби скористатися допомогою консультанта, що супроводжуватиме фермера аж до отримання ним коштів.