Агромаркет

Ціни на пшеницю в Чорному морі відштовхнулися від дна

Основні країни-імпортери чорноморської пшениці активізували свої закупівлі, зрозумівши, що чекати на подальше зниження вартості цієї культури вже не варто.  

Зокрема, тендерні закупівлі здійснили Алжир, Єгипет, Туреччина та Туніс, також активізувалось Марокко. Це дало поштовх експортним цінам на пшеницю і стимулювало їхнє зростання.

Як повідомила AgroTimes заступник директора ProAgro Group Марія Колесник, пропозиція зерна в Чорноморському регіоні залишається на високому рівні, що стримує бичачі настрої.

Водночас, протягом минулого тижня на українську пшеницю на базі FOB порти Чорного моря відзначається цінове зростання в середньому на 1-1,5%, в залежності від якісних показників зерна, а на російську – 0,5%.

Фактично ціна пропозиції вирівнялась і сьогодні вона становить для пшениці із протеїном 12% $185-189/тонна зерна, незалежно від країни походження (Україна, Румунія чи Росія).

«Незначне цінове зниження, яке ми спостерігали у Франції також підтвердило зазначений факт, оскільки після просідання середня ціна на французьку пшеницю аналогічної якості в порту Руану зупинилась на позначці $187/тонна», – зазначила Марія Колесник.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!