Агромаркет

Аграрний підрозділ BASF у І півріччі збільшив продажі на 38%

У першій половині 2019 року підрозділ Agricultural Solutions BASF збільшив продажі в порівнянні з відповідним періодом попереднього року на 38% – до 4,4 млрд євро.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Разом з тим операційний прибуток підрозділу зріс на 23% – до 861 млн євро. Цьому сприяло придбання активів компанії Bayer в серпні 2018 року.

Як зазначається, у планах підрозділу Agricultural Solutions BASF у світі – збільшення прибутку на 1%, у порівнянні до глобального аграрного ринку щорічно, а до 2030 року – сумарно підвищити його на 50%.

Крім того, до 2028 року BASF планує випустити понад 30 інновацій у всьому світі для забезпечення високих врожаїв, їх якості та сталого розвитку з максимальним потенціалом продажів понад 6 млрд євро.

«Насіннєвий бізнес – один з пріоритетних напрямків розвитку. Ми стрімко прагнемо трансформуватися від компанії-виробника засобів захисту рослин до постачальника інноваційних агарних рішень», – зазначив віцепрезидент підрозділу BASF Agricultural Solutions в країнах Східної Європи Александр Ґердінг.

Як повідомлялося раніше, внесок BASF у вітчизняну економіку за минулий рік перевищив 2 млрд грн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!