Тваринництво

Молочна і лимонна кислоти активізують ферменти підшлункової залози

Молочна і лимонна кислоти активізують ферменти підшлункової залози

Молочна кислота тривалий час використовується у ветеринарній медицині як  антисептичний препарат.

Однак як важливий проміжний продукт обміну речовин у живих організмів з антимікробними властивостями вона має суттєві переваги порівняно з іншими аналогічними препаратами, оскільки не виключається пряма дія метаболіту на гіпоталамус і гіпофіз по типу гормонів і адаптогенів.

Так, введення від 3 до 5 кг 4%-го водного розчину молочної кислоти в комбікорм для курей-несучок у початкову фазу яйцекладки істотно стимулює формування у них фолікулів, підвищує резистентність.

Своєю чергою лимонна кислота є регулятором кислотності та каталізатором гідролізу речовин. Як синергіст антиокислювачів вона оберігає від негативного впливу важких металів.

У результаті поєднання молочної та лимонної кислот отримують регулятор кислотності широкого спектра дії. А основним консервувальним агентом у сільському господарстві є комбінація молочної й оцтової кислот.

Молочна і лимонна кислоти або їхні солі активізують ферменти підшлункової залози. Для досягнення позитивного впливу на ворсинки кишківника обов’язковим чинником є наявність молочної, масляної або яблучної кислоти. Молочна кислота в складі препаратів стимулює розвиток нормофлори кишківника.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!