Південнокорейська компанія LS Group розглядає можливість побудови тракторного заводу в Україні

В Україні розглядають можливість побудови сучасного тракторного заводу спільно з південнокорейською компанією LS Group, яка спеціалізується на виробництві тракторів до від 30 к.с. до 150 к.с. Також корейські партнери зацікавилися проєктами з виробництва біоетанолу та виробництва двигунів та іншого обладнання для сільгосптехніки.
Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль.
Можливість будівництва сучасного тракторного заводу в Україні обговорили під час зустрічі з представниками південнокорейської компанії LS Group та співголовою депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Корея, народним депутатом Дмитром Припутнем.
«Будівництво тракторного заводу — це не лише можлива інвестиція, а й стратегічний крок для розвитку українського агросектору. Адже після початку повномасштабного вторгнення росії до України ми втратили більше 8000 одиниць техніки та обладнання, із яких понад 1000 одиниць — трактори. Саме тому Мінагрополітики постійно працює над оновленням та модернізацією матеріально-технічної бази агросектору. Нам цікавий багаторічний досвід та передові технології LS Group у виробництві сільськогосподарської техніки, які вони готові інтегрувати у виробництво в Україні»,
– зазначив Віталій Коваль.
Додається, що корейські інвестори шукають потенційних партнерів для реалізації проєкту. Тому Мінагрополітики допомагає налаштувати таку співпрацю в форматі спільного українсько-корейського підприємства.
Крім того, як зауважив Коваль, було проговорено з менеджментом LS Group:
- можливість реалізації біоенергетичних проєктів в Україні, зокрема по виробництву біоетанолу;
- створення технологічного центру, де виготовлятимуться двигуни для с/г техніки та інше обладнання.
«Впевнений, це лише початок нашої співпраці. Будівництво тракторного заводу посилить нашу промислову базу, створить нові робочі місця та зміцнить позиції України, як виробника високоякісної агротехніки. Більше того, наростить власне виробництво сільськогосподарської техніки, що є одним із ключових пріоритетів Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні до 2030 року»,
– додав міністр.
Нагадаємо, у Кропивницькому за рік вироблять 70 тракторів.